Pendik Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Pendik koltuk yıkama ekibi ile hizmetinizdeyiz. Koltuk yıkama işleminde yerinde hizmet vermekteyiz. Renkli koltuk yıkama yıkamış olduğumuz koltuklarınızın kumaş ve rengine zarar vermeden profesyonel olarak yıkamaktadır. Firmamız sizden gelen talep ile istediğiniz gün ve saatte gelerek uzman şekilde koltuk yıkama işlemini gerçekleştirir. uzman ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için özel seçilmiştir.
Koltuklarınızın üzerindeki lekeler için koltuğun kumaşı göz önüne alınarak özel deterjanlar tercih edilir. Koltuk yıkama sırasında lekeler varsa Renk koltuk yıkama ekibimiz özel çalışmalar yapa bu işlemler koltuk kumaşına zarar vermeyecek yıpratmayacak şekilde titizlikle uygulanır. Yıkama işleminden geçen ve havalandırılan koltuklarınız gün içerisinde kurur ve kullanımınıza hazır olur.

Evlerinizde ve iş yerinde ve otel, yurt gibi mekanlarda yerinde koltuk temizliği kanepe temizliği sandalye temizliği gibi işlemler yapılmaktadır. Son derece büyük mobilyaların taşınmaları sıkıntı çıkartacağından ve mekanı boşaltmak mekan sahibine sıkıntı vereceğinden aynı zamanda nakliye masrafları çok olacağından bir çok iş yeri ve ofis için en uygun tercih yerinde koltuk kanepe sandalye temizliği işlemidir. Usta ekibimiz ithal makineleriyle ve ithal deterjanları ile temizlik yapmaktayız.

      Yorum Yap