Pendik Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası

Pendik halı yıkama fabrikası her cins her model halılarınızı garantili bir şekilde işinde uzman personellerle antibakteriyel deterjanlarla garantili bir şekilde yıkama yapmaktadır.

Pendik halı yıkama sistemi kısaca şu şekildedir. Halılar müşterilerden makbuz karşılığı alınır. Bir nüshası’da sizde olan makbuzdan makbuz numarası halının arkasına etiketlenerek halıların karışması önlenir. Bu makbuz numaralarından sizde halılarınızın akıbetini sorabilirsiniz. Daha sonra fişlenen halılar fabrikaya yıkamaya gönderilir.

Fabrikaya gelen halılar halı cinslerine göre ayrılır. Daha sonra halılar toz alma işlemleri yapılıp otomatik halı yıkama makinesine verilir. Yıkamadan çıkan halılar daha sonrada boru tipi sıkma makinesine alınarak sularından arındırılır ve kuruma işlemleri yapılarak müşterilere teslimatı sağlanır.

Pendik ilçesinde birçok firma tarafından halı yıkama hizmeti verilmektedir. Fakat her firmanın kalitesi tabii ki aynı değildir. Biz firma olarak Pendik ilçesindeki müşterilerimize profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Pendik ilçesinden alınan halılarınız özel halı yıkama makinelerimizde dezenfekte edilmektedir. Halılar kuruduktan sonra kalite kontrol işleminden geçer ve adresinize teslim edilir.

Öncelikle belirtmeliyiz ki Halılarınız belirlenen günde evinizden özel araçlarımızla alınmaktadır. Bu işlem karşılığında makbuz veriliyor. Alınan halılarınız Pendik halı yıkama merkezimize getirildiğinde diğer değerli müşterilerin halılarıyla karışmasın diye arkasına özel etiketler yapıştırılmaktadır.

Kapalı ortamda özel halı yıkama makinelerimiz toz, kum, saç gibi kirleri halınızdan söküp almaktadır. Halılarınızdan alınan tozlar çevreye zarar vermemesi için torbalarda biriktirilmektedir. Belirtmek isteriz ki halınızda deterjan kalıntısı kesinlikle kalmamaktadır.

Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız halı yıkama fabrikamızın önceliğidir.


Halı Cinsleri

Pendik Makine Halı YıkamaPendik Ladik Halı YıkamaPendik Shaggy Halı YıkamaPendik Isparta Halı YıkamaPendik Kilim YıkamaPendik Hint Kilimi YıkamaPendik Bedir Halı YıkamaPendik El Dokuma Halı YıkamaPendik Antika Halı YıkamaPendik Milas Halı YıkamaPendik Çin Halısı YıkamaPendik Deri Halı YıkamaPendik Halıfleks YıkamaPendik Hereke Halı YıkamaPendik Nepal Halı YıkamaPendik İpek Halı YıkamaPendik Yün Halı YıkamaPendik Bünyan Halı Yıkama,

      Yorum Yap